• Тел/Факс: 059/260-996
  • Е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Одјељење I-1 Учитељ: Милорад Стевовић, Ученици: Андреј Вукајловић, Игор Кундачина, Андрија Тешановић, Данило Прцовић, Борис Боро, Стеван Пелкић, Филип Вучуревић, Срђан Вукосав, Стефан Пупић, Лука Ракић, Давид Миладиновић, Сергеј Јокановић, Милош Мандрапа, Немања Тарана, Игор Спаић, Татјана Радовановић, Јована Петровић, Милана Милишић, Нађа Ратковић, Миа Спаић, Емилија Бокић, Катарина Чабрило, Ксенија Станковић, Марија Ратковић, Невена Вукоје, Ивана Спаић, Теодора Спремо, Божана Петровић.

Одјељење I-2 Учитељица: Ђурђа Зиројевић, Ученици: Лука Ратковић, Љубиша Чоловић, Ђорђе Томановић, Милош Живак, Мирко Вуковић, Немања Ђерковић, Срђан Куртовић, Радивоје Главан, Урош Андрић, Дражен Анђушић, Лука Вукосав, Михаjло Медан, Ристо Поповац, Филип Мариновић, Божидар Бјелица, Ненад Крстовић, Николина Стевовић, Анђелија Дучић, Раденка Главан, Софија Којовић, Кристина Булатовић, Анђела Буђен, Елена Илијић, Јелена Јовановић, Марина Хамовић, Лана Буквић, Катарина Ковач, Анђела Бутулија.

Одјељење I-3 Учитељица: Светлана Стевовић, Ученици: Андреј Ђурић, Јово Сушић, Милош Елаковић, Тео Лакић, Тео Црногорац, Михаил Милинковић, Никола Милић, Иван Поповац, Филип Тасовац, Алекса Тадић, Михаило Шишић, Ђорђе Милићевић, Марко Кашиковић, Јован Ножица, Срђан Шуковић, Страхиња Топаловић, Теодора Бошковић, Нађа Јанковић, Нађа Буђен, Марија Самарџија, Хелена Танасијевић, Јована Лончар, Калина Ковач, Барбара Шпец, Катарина Шпец, Ива Игњатић, Марта Миливојевић, Настасија Ћоровић, Талија Попадић.

Одјељење I-4 Учитељ: Радован Мијановић, Ученици: Ива Атељевић, Ала Ајдарова, Ђорђе Вујадиновић, Ивана Влатковић, Ангелина Вукановић, Анастасиа Галанос, Давид Ђорђић, Никола Јокановић, Лара Јелић, Данијела Јеремић, Јана Лучић, Павле Љубенко, Милош Маслеша, Милош Мумало, Теодора Мулина, Сергеј Новаковић, Срђан Поповац, Лара Пујић, Ђорђе Спаић, Анамарија Сикимић, Николина Стојановић, Алекса Тепић, Дамјан Чотра, Филип Чечур, Алексеј Шаровић, Милица Шараба.

Одјељење I-5 Учитељица: Младенка Медан, Ученици: Давид Бабић, Иван Буха, Хелена Буквић, Вук Вуковић, Срђан Дабић, Ана Јововић, Ана Спасојевић, Матеа Рачић, Лена Радовић, Слађана Ковач, Милијана Зотовић, Лука Шупљеглав, Матија Јањић, Андреј Корол, Матеј Вучуревић, Тео Јерковић, Обрад Ковач, Елена Лозо, Јелена Стајчић, Нада Гудељ, Кристина Турнић, Никола Роган, Павле Капор, Маја Шишић, Ранко Милојевић.

Препоручујемо:

Дан отворених врата

Термини за пријем родитеља (школска 2018/19 година) овдје  

Распоред звоњења

Погледајте распоред звоњења у школи, по смјенама овдје 

Календар образовно васпитног рада

Погледајте календар образовно васпитног рада за текућу школску годину овдје

Дежурство наставника

Дежурство наставника овдје

Издвојено