• Тел/Факс: 059/260-996
  • Е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Одјељење VII-1 Разредник: Далибор Бабић, Ученици: Анђела Бошковић, Дајана Брчић, Јована Галић, Алекса Герун, Анђела Жарковић, Невена Живак, Анастасија Звијер, Драгана Иванковић, Теодора Ковач, Марија Крзман, Андрија Марић, Ивана Миљановић, Тодор Мишковић, Андреа Перотић, Наташа Пјаца, Никола Поповић, Славко Чичковић, Дејан Шакота.

Одјељење VII-2 Разредник: Дејан Драговић, Ученици: Матеја Алексић, Анђела Анђелић, Марија Анђелић, Петар Аћимовић, Милица Бутулија, Наташа Врећа, Николија Вукајловић, Анђела Вукановић, Филип Глоговац, Анђела Грујичић, Теодора Дивљан, Исидора Јеремић, Ана Јокановић, Бојана Јокановић, Митар Карадеглић, Васо Краљевић, Ана Миладиновић, Марко Миљковић, Марија Мишић, Предраг Пажин, Андреј Перкушић, Филип Петровић, Милица Салата, Ђорђе Сикимић, Филип Спаравало, Анастасија Спремо, Хелена Шкиљевић, Филип Ћоровић, Лазар Ћурић, Леонтина Ћуртовић.

Одјељење VII-3 Разредник: Љиљана Краснић, Ученици: Димитрије Самарџић, Срђан Пухало, Далибор Ресковић, Јован Илић, Јово Мандрапа, Матија Ратковић, Алекса Медан, Марко Шаровић, Ненад Роган, Филип Поповић, Василије Косјерина, Анђела Аћимовић, Селена Фржовић, Анастасија Чучковић, Ана Грк, Маријана Мисита, Милица Милановић, Невена Милановић, Анастасија Шупић, Анастасија Турањанин, Ивана Башић, Матеа Солдо, Тамара Јеремић.

Одјељење VII-4 Разредник: Снежана Вучић Мијановић Ученици: Ивана Анђелић, Стефан Анђелић, Анђелија Бркан, Дијана Буквић, Огњен Буквић, Бранка Васковић, Анђела Вучуревић, Маја Вучуревић, Сара Вучуревић, Сања Голуб, Никола Дервишевић, Марина Дука, Дијана Јеремић, Анастасија Ива Крунић, Марко Крунић, Милош Куртовић, Јелена Ласован, Силвана Мијановић, Ана Пејановић, Маја Петијевић, Растко Томановић, Алекса Ћузулан, Николина Шишић, Аница Шкриван, Ивана Шукић.

Одјељење VII-5 Разредник: Стефан Вицо, Ученици: Страхиња Вујовић, Сергеј Вучуревић, Лука Вукаловић, Лазар Гашић, Милан Грбић, Тодор Гуровић, Марија Дамјанац, Драган Драговић, Михаела Зеленовић, Марта Јанковић, Ана Ковач, Тамара Милановић, Лазар Милић, Милица Милошевић, Наталија Миљанић, Александар Мрдић, Стефана Петковић, Анастасија Петровић, Николина Роган, Душан Сердар, Анђела Спахић, Јованка Спаић, Анастасија Турањанин, Алекса Турнић, Невена Ћурчић, Бојан Шакотић.

Препоручујемо:

Дан отворених врата

Термини за пријем родитеља (школска 2018/19 година) овдје  

Распоред звоњења

Погледајте распоред звоњења у школи, по смјенама овдје 

Календар образовно васпитног рада

Погледајте календар образовно васпитног рада за текућу школску годину овдје

Дежурство наставника

Дежурство наставника овдје

Издвојено