• Тел/Факс: 059/260-996
  • Е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Одјељење VIII-1 Разредник: Зоран Вулић, Ученици: Миљан Бајат, Филип Вукановић, Јована Вукасовић, Бојан Вукашиновић, Иван Момчило Вучковић, Божидар Вучуревић, Анастасија Драшковић, Ива Дутина, Лазара Климовић, Никола Копривица, Василије Маслеша, Лука Маслеша, Павле Милошевић, Василије Мићевић, Стефан Мишковић, Ивана Млађеновић, Ковиљка Новокмет, Драгана Оро, Слађана Пјаца, Ана Поповић, Анђела Поповић, Ања Продановић, Марија Радановић, Анђела Славић, Маријана Шигуд.

Одјељење VIII-2 Разредник: Јелена Вујновић, Ученици: Огњен Аћимовић, Ана Башић, Миљан Вишњић, Николина Вучковић, Милош Герун, Николина Говедарица, Ирина Домазет, Срђан Домазет, Анђела Ђого, Бранисдлав Ковач, Стефан Ковачевић, Урош Кундачина, Ђорђе Милетић, Кристина Милићевић, Јелена Милојевић, Тамара Пудар, Марко Салата, Анастасија Спаић, Јелена Станишљевић, Љубан Чичковић, Никола Шишић.

Одјељење VIII-3 Разредник: Милица Мисита, Ученици: Тодор Барзут, Гаврило Брњош, Адријана Васиљевић, Матеа Вучуревић, Соња Голо, Алекса Грубачић, Јелена Јанковић, Хелена Капор, Дамјан Крунић, Сања Кривоглав, Огњен Марковић, Милован Милић, Николина Миленић, Игор Михајловић, Александар Миш, Милица Мијатовић, Данијела Николић, Наталија Перотић, Анђела Пологош, Владан Ћурић, Теа Чабрило, Андреа Шпец, Лана Ивковић, Ивана Перишић, Стефан Кулаш, Милица Пљеваљчић.

Одјељење VIII-4 Разредник: Јелена Војчић, Ученици: Игор Берак, Ксенија Бердовић, Валентина Бодирога, Лана Бурлица, Кристина Вујновић, Душан Вуковић, Александар Вулић, Стефан Вучинић, Немања Гудељ, Анастасија Деретић, Ирина Деретић, Ања Дучић, Лазар Илић, Стефан Килибарда, Лука Кунић, Марко Ламбета, Благоје Лечић, Ива Новаковић, Марија Петијевић, Драгиша Поповић, Никола Ратковић, Александра Реџо, Гринда Руњевац, Јелена Руњевац, Јован Руњевац, Николина Старовић, Матија Тучић, Милош Чубрило.

Одјељење VIII-5 Разредник: Неда Вујовић, Ученици: Вук Андрић, Анастасија Анђушић, Марија Бердовић, Срђан Бојанић, Огњен Буђен, Петко Владушић, Марко Гредо, Стефан Гркавац, Милош Гудељ, Милош Драпић, Лана Јеремић, Ива Јокановић, Дарко Кандић, Ивана Курајица, Ђорђе Кусаловић, Јана Муцовић, Николина Попадић, Анђела Продан, Гајо Прцовић, Ана Ивановић-Пудар, Марија Ратковић, Андреј Рељић, Владо Самарџић, Алекса Стајчић, Владимир Шотра, Данијел Пејановић.

Препоручујемо:

Дан отворених врата

Термини за пријем родитеља (школска 2018/19 година) овдје  

Распоред звоњења

Погледајте распоред звоњења у школи, по смјенама овдје 

Календар образовно васпитног рада

Погледајте календар образовно васпитног рада за текућу школску годину овдје

Дежурство наставника

Дежурство наставника овдје

Издвојено