• Тел/Факс: 059/260-996
  • Е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Одјељење IX-1 Разредница: Мира Којовић, Ученици: Марија Анђелић, Зорана Анђушић, Лука Бољановић, Милош Вукасовић, Никола Вукасовић, Јелена Глоговац, Николина Глоговац, Богдан Капор, Ивана Ковач, Неђо Ковач, Никола Крунић, Драгана Павићевић, Никола Памучина, Милош Пантић, Ана Пендо, Игор Пиштало, Јелена Поповић, Милош Радић, Бошко Радовић, Јована Тарана, Никола Телебак, Урош Топаловић, Оливера Ћеранић, Раде Ћурић, Николина Чолић, Марко Шакотић, Сретенка Шишић.

Одјељење IX-2 Разредник: Васо Боро, Ученици: Милица Бегенишић, Новица Берберовић, Јован Вулић, Анастасија Голијанин, Радомир Јокановић, Павле Карадеглић, Јована Макера, Маја Марковић, Дражана Мијатовић, Даница Миладиновић, Милош Мијовић, Божана Миљковић, Душан Мирдиња, Илија Павличевић, Исидора Пејановић, Јован Пјанић, Петар Пјанић, Илија Ратковић, Мсарија Росандић, Срђан Росандић, Немања Спаић, Никола Ћеранић, Милош Ћук, Анђела Убипарип, Марко Уљаревић, Слађана Чоловић, Давид Шкриван.

Одјељење IX-3 Разредница: Ангелина Кујачић, Ученици: Ана Анђелић, Анђела Антељ, Милош Аџовић, Николија Брборић, Ангела Вукашиновић, Милица Вучуревић, Стефан Дошло, Кристина Драгољевић, Бојана Јанковић, Иван Крзман, Алекса Миливојевић, Милутин Миљанић, Каћа Пејановић, Лана Перовић, Маша Перовић, Дарко Перотић, Немања Петковић, Маја Пешић, Кристина Продановић, Стефан Радановић, Татјана Ратковић, Лазар Ружић, Наталија Секуловић, Теодора Сушић, Бојан Ћоровић, Милица Хамовић.

Одјељење IX-4 Разредница: Олга Радовић, Ученици: Филип Андрић, Марија Бердовић, Марко Бијелић, Немања Бијелић, Ана Бојанић, Николина Бркан, Дајана Вукасовић, Виктор Гуровић, Анастасија Ђурић, Миљана Ђурић, Ивана Кашиковић, Загорка Којовић, Стефан Крстић, Сандра Милидраговић, Сара Милић, Нина Пејановић, Милица Ресковић, Андрија Рудан, Алекса Сарић, Ана Црногорац, Андреа Чичковић, Александра Шакота, Растко Шалварица, Миа Шијаковић, Мишела Шушић.

Одјељење IX-5 Разредник: Неђо Чоловић, Ученици: Јелена Анкић, Маја Бабић, Вања Бошковић, Габријела Брњош, Кристина Буквић, Станка Васковић, Ђорђе Вучинић, Илија Драпић, Маја Шошо, Марко Зуровац, Мирела Јегдић, Мирко Ковачина, Стефан Марић, Јован Мијатовић, Ана Миладиновић, Јована Милетић, Анђела Миљковић, Предраг Перотић, Милош Ратковић, Кристина Судар, Стефан Суша, Огњен Шешељ, Александар Шотра.

Препоручујемо:

Дан отворених врата

Термини за пријем родитеља (школска 2018/19 година) овдје  

Распоред звоњења

Погледајте распоред звоњења у школи, по смјенама овдје 

Календар образовно васпитног рада

Погледајте календар образовно васпитног рада за текућу школску годину овдје

Дежурство наставника

Дежурство наставника овдје

Издвојено