• Тел/Факс: 059/260-996
  • Е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Одјељењe: 9-1  Разредник: Зоран Вулић, Ученици: Бајат Миљан,Вукановић Филип, Вукасовић Јована, Вукашиновић Бојан, Вучковић Иван Момчило, Вучуревић Божидар, Драшковић Анастасија, Дутина Ива, Климовић Лазара, Копривица Никола, Маслеша Василије, Маслеша Лука, Милошевић Павле, Мићевић Василије, Мишковић Стефан, Млађеновић Ивана, Новокмет Ковиљка, Оро Драгана, Пјаца Слађана, Поповић Ана, Поповић Анђела ,Продановић Ања ,Радановић Марија, Славић Анђела, Шигуд Маријана.

Одјељењe: 9-2 Разредник: Мира Којовић, Ученици: Аћимовић Огњен, Башић Ана ,Вишњић Миљан, Вучковић Николина, Герун Милош, Говедарица Николина, Домазет Ирина ,Домазет Срђан, Ђого Анђела, Ковач Бранислав, Ковачевић Стефан, Кундачина Урош ,Мартиновић Филип, Милетић Ђорђе ,Милићевић Кристина, Милојевић Јелена, Плавшић Ана, Пудар Тамара, Салата Марко ,Спаић Анастасија, Станишљевић Јелена, Чичковић Љубан, Шишић Никола ,Триги Лина.

Одјељењe: 9-3 Разредник: Милица Мисита, Ученици: Барзут Тодор, Брњош Гаврило, Васиљевић Адријана, Вучуревић Матеа, Голо Соња ,Грубачић Алекса, Ивковић Лана, Јанковић Јелена, Капор Хелена, Кривоглав Сања, Крунић Дамјан, Кулаш Стефан, Кундачина Весна, Марковић Огњен, Мијатовић Милица, Миленић Николина, Милић Милован, Михајловић Игор, Миш Александар ,Николић Данијела, Перишић Ивана, Перотић Наталија, Пљеваљчић Милица, Пологош Анђела, Ћурић Владан, Чабрило Теа, Шпец Андреа, Сарић Теодора.

Одјељењe: 9-4 Разредник: Јелена Војчић, Ученици: Берак Игор, Бердовић Ксенија, Бодирога Валентина, Бурлица Лана ,Вујиновић Кристина, Вуковић Душан, Вулић Александар, Вучинић Стефан ,Гудељ Немања, Деретић Анастасија, Деретић Ирина, Дучић Ања, Илић Лазар, Килибарда Стефан, Кунић Лука, Ламбета Марко, Лечић Благоје, Новаковић Ива ,Петијевић Марија, Поповић Драгиша, Ратковић Никола, Реџо Александра, Руњевац Гринда, Руњевац Јелена, Руњевац Јован, Старовић Николина, Тучић Матија, Чубрило Милош.

Одјељењe: 9-5  Разредник: Нада Вујовић, Ученици: Андрић Вук, Анђушић Анастасија, Бердовић Марија, Бојанић Срђан ,Буђен Огњен ,Владушић Петко, Гредо Марко, Гркавац Стефан, Гудељ Милош, Драпић Милош, Ивановић-Пудар Ана, Јеремић Лана, Јокановић Ива, Кандић Дарко, Курајица Ивана, Кусаловић Ђорђе, Муцовић Јана, Пејановић Данијел, Попадић Николина, Продан Анђела, Прцовић Гајо, Ратковић Марија, Рељић Андреј ,Самарџић Владо, Стајчић Алекса, Шотра Владимир.

Препоручујемо:

Дан отворених врата

Термини за пријем родитеља (школска 2018/19 година) овдје  

Распоред звоњења

Погледајте распоред звоњења у школи, по смјенама овдје 

Календар образовно васпитног рада

Погледајте календар образовно васпитног рада за текућу школску годину овдје

Дежурство наставника

Дежурство наставника овдје

Издвојено