• Тел/Факс: 059/260-996
  • Е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Одјељењe: 2-1 Учитељ: Милорад Стевовић, Ученици: Бокић Емилија, Боро Борис, Вукајловић Андреј, Вукоје Невена, Вукосав Срђан, Вучуревић Филип, Јокановић Сергеј, Кундачина Игор, Мандрапа Милош, Миладиновић Давид, Милишић Милана, Пелкић Стеван, Перић Теодор, Петровић Јована, Петровић Божана, Прцовић Данило, Пупић Стефан, Радовановић Татјана, Ракић Лука, Ратковић Нађа, Ратковић Марија, Спаић Игор, Спаић Миа, Спаић Ивана, Спремо Теодора, Станковић Ксенија, Тарана Немања, Тешановић Андрија, Чабрило Катарина.

Одјељењe: 2-2  Учитељица: Ђурђа Зиројевић, Ученици: Андрић Урош, Анђушић Дражен, Бјелица Божидар, Буђен Анђела, Буквић Лана, Булатовић Кристина, Бутулија Анђела, Вуковић Мирко, Вукосав Лука, Главан Радивоје, Главан Раденка, Дучић Анђелија, Ђерковић Немања, Живак Милош ,Илијић Елена, Јовановић Јелена, Ковач Катарина, Којовић Софија, Крстовић Ненад, Куртовић Срђан, Мариновић Филип, Медан Михаjло, Поповац Ристо, Ратковић Лука, Стевовић Николина, Томановић Ђорђе, Хамовић Марина, Чоловић Љубиша.

Одјељењe: 2-3 Учитељица: Светлана Стевовић, Ученици: Бошковић Теодора, Буђен Нађа, Ђурић Андреј, Елаковић Милош, Игњатић Ива, Јанковић Нађа, Кашиковић Марко, Ковач Калина, Лакић Тео, Лончар Јована, Миливојевић Марта, Милинковић Михаил, Милић Никола, Милићевић Ђорђе, Ножица Јован, Попадић Талија, Поповац Иван, Самарџија Марија, Сушић Јово, Тадић Алекса, Танасијевић Хелена, Тасовац Филип, Топаловић Страхиња, Ћоровић Настасија, Црногорац Тео, Шишић Михаило, Шпец Барбара, Шпец Катарина, Шуковић Срђан.

Одјељењe: 2-4  Учитељ: Радован Мијановић, Ученици: Аидарова Ала, Атељевић Ива, Влатковић Ивана, Вујадиновић Ђорђе, Вукановић Ангелина, Галанос Атанасија ,Ђорђић Давид, Јелић Лара, Јеремић Данијела, Јокановић Никола, Лучић Јана, Љубенко Павле, Маслеша Милош, Мулина Теодора, Мумало Милош, Новаковић Сергеј, Поповац Срђан, Пујић Лара, Радмиловић Сара, Сикимић Анамарија, Спаић Ђорђе, Стојановић Николина, Тепић Алекса, Чечур Филип, Чотра Дамјан, Шараба Милица, Шаровић Алексеј.

Одјељењe: 2-5 Учитељица: Биљана Милићевић, Ученици: Ученик Бабић Давид, Буквић Хелена, Буха Иван, Вуковић Вук, Вучуревић Матеј, Гудељ Нада, Дабић Срђан, Зотовић Милијана ,Јањић Матија, Јерковић Тео, Јововић Ана, Капор Павле, Ковач Обрад, Ковач Слађана, Корол Андреј, Лозо Елена, Милојевић Ранко, Радовић Лена, Рачић Матеа, Роган Никола, Спасојевић Ана, Стајчић Дајана, Турнић Кристина, Шишић Маја, Шупљеглав Лука.

Препоручујемо:

Дан отворених врата

Термини за пријем родитеља (школска 2018/19 година) овдје  

Распоред звоњења

Погледајте распоред звоњења у школи, по смјенама овдје 

Календар образовно васпитног рада

Погледајте календар образовно васпитног рада за текућу школску годину овдје

Дежурство наставника

Дежурство наставника овдје

Издвојено