• Тел/Факс: 059/260-996
  • Е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Одјељењe: 8-1 Разредник: Далибор Бабић, Ученици: Бошковић Анђела, Брчић Дајана, Галић Јована, Герун Алекса, Жарковић Анђела, Живак Невена, Звијер Анастасија ,Иванковић Драгана, Ковач Теодора ,Крзман Марија ,Марић Андрија, Миљановић Ивана, Мишковић Тодор, Перотић Андреа, Пјаца Наташа, Поповић Никола, Чичковић Славко, Шакота Дејан.

Одјељењe: 8-2 Разредник: Дејан Драговић, Ученици: Алексић Матеа, Анђелић Анђела, Анђелић Марија, Аћимовић Петар, Бутулија Милица, Врећа Наташа, Вукајловић Николија, Вукаловић Анђела, Глоговац Филип, Грујичић Анђела, Дивљан Теодора, Јеремић Исидора, Јовановић Ана, Јокановић Бојана, Карадеглић Митар, Краљевић Васо, Миладиновић Ана, Миљковић Марко, Мишић Марија, Пажин Предраг, Перкушић Андреј, Петровић Филип, Салата Милица, Сикимић Ђорђе, Спаравало Филип, Спремо Анастасија, Шкиљевић Хелена, Ћоровић Филип, Ћурић Лазар, Ћуртовић Леонтина.

Одјељењe: 8-3 Разредник: Љиљана Краснић, Ученици: Аћимовић Анђела, Башић Ивана, Грк Ана, Илић Јован, Јеремић Тамара, Косјерина Василије, Мандрапа Јово, Медан Алекса, Милановић Милица, Милановић Невена, Милидраговић Игор, Мисита Маријана, Поповић Филип, Пухало Срђан ,Ратковић Матија, Ресковић Далибор, Роган Ненад, Самарџић Димитрије, Солдо Матеа, Фржовић Селена, Чучковић Анастасија, Шаровић Марко, Шупић Анастасија.

Одјељењe: 8-4 Разредник: Снежана Вучић Мијановић, Ученици: Анђелић Ивана, Анђелић Стефан, Бркан Анђелија, Буквић Дијана, Буквић Огњен, Васковић Бранка, Вучуревић Анђела, Вучуревић Маја, Вучуревић Сара, Голуб Сања, Дервишевић Никола, Дука Марина, Јеремић Дијана ,Крунић Ива Анастасија, Крунић Марко, Куртовић Милош, Ласован Јелена, Мијановић Силвана, Пејановић Ана, Петијевић Маја, Томановић Растко, Ћузулан Алекса, Шишић Николина, Шкриван Аница, Шукић Ивона.

Одјељењe: 8-5 Разредник: Стефан Вицо, Ученици: Вујовић Страхиња, Вукаловић Лука, Вучуревић Сергеј, Гашић Лазар, Грбић Милан, Гуровић Тодор, Дамјанац Марија, Драговић Драган, Зеленовић Михаела, Јанковић Марта, Ковач Ана, Милановић Тамара, Милић Лазар, Милошевић Милица, Миљанић Наталија, Александар Мрдић ,Петковић Стефана, Петровић Анастасија, Роган Николина, Сердар Душан, Спахић Анђела ,Спаић Јованка, Турањанин Анастасија, Турнић Алекса, Ћурчић Невена, Шакотић Бојан.

Препоручујемо:

Дан отворених врата

Термини за пријем родитеља (школска 2018/19 година) овдје  

Распоред звоњења

Погледајте распоред звоњења у школи, по смјенама овдје 

Календар образовно васпитног рада

Погледајте календар образовно васпитног рада за текућу школску годину овдје

Дежурство наставника

Дежурство наставника овдје

Издвојено