• Тел/Факс: 059/260-996
  • Е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
  Оставите нам коментар или сугестију (анонимно)  
ПРВИ РАЗРЕД
Број 1-1 1-2 1-3 1-4
1. Стефани Бркић Јован Бајчетић Никодина Бошковић Давид Бјелаковић
2. Јована Бојић Николина Бердовић Симеон Вујичић Урош Бошњак
3. Марија Бодирога Бојана Биберџић Вук Вуксан Виктор Васиљевић
4. Таиса Вуковић Јаков Буха Милутин Вучуревић Драгана Видачић
5. Вељко Ђузеловић Матија Вукановић Матеј Глуховић Тадеј Вуковић
6. Урош Ђурица Теодора Живак Ксенија Готовина Александар Драпић
7. Ања Жарковић Манојло Којовић Стефан Готовина Калина Драпић
8. Василије Јелић Теодора Ковачевић Јована Гудељ Вук Јањић
9. Теодора Кисин УрошКруљ Ирина Драпић Лорена Кешељ
10. Алекса Кљунак ЛенаЛончар Миа Драшковић Станко Ковач
11. Петра Курајица СтрахињаМарић Новица Дурсун Лена Ковачина
12. Емилија Лучић Лидија Медан Лука Зечевић Јана Миливојевић
13. Лука Лечић Сања Мисита Невена Кокановић Олег Милојевић
14. Николина Мијановић Филип Мисита Дамјан Медан Соња Мунишић
15. Давид Миладиновић Милица Милић Матеја Милојевић Дарко Никитовић
16. Дамјан Марић Ања Милићевић Тијана Миш Невена Памучина
17. Алексеј Пејановић Луна Милићевић Драгана Мишовић Марија Петровић
18. Јелена Прелевић Матеј Милошевић Катарина Одаловић Милица Поповац
19. Никола Пујић Сергеј Миленковић Теодор Правица Славко Поповац
20. Ана Ратковић Сара Муцовић Анђела Роган Андреј Средановић
21. Јаков Сукоњица Срна Попадић Урош Сировина Миа Тадић
22. Андреј Шараба Теодора Савић Дуња Стевић Андреја Танасијевић
23. Матеа Шакота Милош Сулавер Анастасија Танасијевић Маја Тараило
24. Јелена Шакота НикшаШишић Јана Чучковић Лена Ћурић
25. Андреј Шупљеглав   Емилија Шушић  
27.        
28.        
29.        
30.        

 

ДРУГИ РАЗРЕД
Бр. 2-1 2-2 2-3 2-4
1. ИсидораАмбулија  Илија   Вераја Јаков Бајчетић Јован  Алексић      
2. ДуњаБанђур Даница  Вујиновић Лука Буквић Стефан Бјелица    
3. СофијаБањак Јован  Вујић Урош Буквић Нада Божић                     
4. Алексеј Будинчић Софија Вукановић Весна Вучинић Теодора Бокић     
5. Алекса Вујновић  Максим Дерикучка Емилија Јањић Мија  Гргић          
6. Милош Вучуревић      Анђела Дучић Катарина Јокановић Огњен Дурсун       
7. Маша Голијанин  Јован Ђурић Теа Комненић Душан Дучић        
8. Маја Ђерић  Милан  Ђурић Бранислав Кржић Петар  Дучић        
9. ЛазарЂогић Алекса  Зубац Лука Куљић  Кристина Ђелмо   
10. Перо Јахура  Вук Игњатић Куљић  Јован Емилија  Ђорђић   
11. Нађа Јокановић  Лана Јакшић Марија Медан Андреј  Јерковић   
12. Ксенија Ковач   Нина  Карић Емилија Милић ИтанКарамехмедовић
13. Ивана Ковачевић  Младен Ковач Миа Милић Милица  Корол       
14. Јана Кудуз  Давид Комненовић Андрија Мучибабић Вања Лакић             
15. Маја Медан  Павле  Крстовић Анђела Перовић КостаМиливојевић
16. Василије Мијановић  Андреј  Миливојевић Ђорђе Самарџић Јевто  Миљковић     
17. Филип Милојевић  Даница Милидраговић Аљоша Секуловић Ирина  Мискин             
18. Тамара Мисита  Калина  Милојевић Сара Сетенчић Магдалена  Михић   
19. Андрија Нинковић Теодора  Минов Марија Танасијевић Марко Мумало         
20. Алекса Павошевић Марија  Новчић Стефан Тасовац Ђан  Перван             
21. Иван Петровић  Јована  Паликућа Тепавчевић Татјана Вук  Прцовић            
22. Петар Попара  Бојана  Поповић Теодора Турањанин Илија Рајковић          
23. Јана Радишић  Милица Пупић Вук Ћосовић Лана  Ратковић         
24. Лазар Радовић  Јован Рајковић Тадеј Шешлија Нина Ратковић         
25. Теодор Риђешић  Ђорђе  Рутешић Теона Шешлија Лана Спаић                
26. ЂорђеСтанисављевић  Урош  Рутешић Петар Стањевић Алекса  Џидић        
27. УрошСушић  Ирина   Станковић   Лана   Шањевић             
28. Стефан Ђук       
29. Нађа Чабрило      
30. Анастасија Чоловић      
31. Петра Пајић      

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД
Бр. 3-1 3-2 3-3 3-4 3-5
1. Анастасија Анђелић Марија Анђушић Јана Брњош Емилија Буха Наташа Берак
2. Лука Анђелић Елена Бердовић Виктор Видаковић Сара Буха Андреј Вујичић
3. Матеј Брајић Ана Вукановић Марко Грбић Анастасиа Вујичић Вања Вучинић
4. Марија Вераја Љубомир Грк Матија Дармановић Сара Вуковић Елена Драговић
5. Ивана Вучинић Василије Ђузеловић Стефан Драгић Вук Вукоје Иринеј Илић
6. Нађа Драпић Уна Јеремић Лука Ђурић Андреј Граховац Деана Јегдић
7. Ана Зиројевић Видоје Ковачевић Ђорђе Јанковић Никола Грујичић Јована Капор
8. Милица Зубац Дејан Краљ Ђорђе Ковач Никола Дангубић Иван Мариновић, От
9. Андреј Илић Иван Куртовић Лука Кржић Марко Дармановић Стефан Миладиновић
10. Ристо Јовичевић Марија Куртовић Ристо Магазин Катарина Драпић Димитрије Милић
11. Олег Јокановић Лазар Мариновић Илија Марић Немања Игњатић Рајко Милошевић
12. Анђела Кењић Милица Мариновић Милица Милошевић Лана Ковач Рада Мусић
13. Милица Лончар Стојан Марковић Наталија Милошевић Сергеј Крунић Милица Оборина
14. Марко Миленић Јован Маслеша Милица Никитовић Димитрија Кусаловић Теа Павошевић
15. Тијана Мусић Зарије Миладиновић Лена Павићевић Сара Марић Ива Пљеваљчић
16. Ивона Оро Максим Милићевић Дијана Попадић Милица Миладиновић Ања Полић
17. Данило Пантовић Ирина Милошевић Тијана Попадић Бојана Милановић Јелена Поповац
18. Борис Скочајић Божена Нинковић Миа Реџо Јован Ножица Сара Поповић
19. Василије Спахић Ирина Прцовић Јана Тешевић Лука Паовица Анастасија Ратковић
20. Маријана Тасовац Стефан Стевовић Хелена Тохољ Сара Плавшић Вук Ратковић
21. Павле Ћоровић Наила Фазлагић Јана Чалак Саша Плавшић Виктор Ћаћић
22. Тијана Хамовић Василије Хербез Уна Чучковић Новак Рогановић Теодор Ћаћић
23. Теодора Шакотић Коста Главаш Андреа Шегрт Стефан Таминџија Сара Шакотић
24. Јован Шишић     Игор Тохољ  
25. Вук Шкеро     Анђела Турнић  
26. Милана Шупљеглав     Лана Чичковић  
27.       Toдор Шаренац  
28.       Лидија Шошо

 

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД
Бр. 4-1 4-2 4-3 4-4
1. Балша Андрић ИринаАндрић Катарина Алексић Аћим Брчић
2. Стефан Бодирога СергејАнтељ Теодора Амбулија Дарко Видачић
3. Андреј Бошковић ЛанаБиберџић Андрија Вуковић Василије Вулић
4. Софија Брборић МирославБошковић  Лаура Гарсија Будинчић Урош Галанос
5. Милица Вукановић СараБуђен Лука Гуровић Иван Глуховић
6. Ана Грубачић ПетарЈеремић Лука Ђогић Бошко Добранић
7. Ања Грујичић ДаницаКапор Милица Кљунак Урош Ђелмо
8. Милош Елез КсенијаКојовић Вељко Кораћ Ања Ђурица
9. Сергеј Илић МаркоКраљ Стефан Краљевић Арсеније Зечевић
10. Димитрије Јеремић ИванМилинић Јована Мандрапа Павле Ивковић
11. Матеј Јеремић НиколинаМилићевић Лука Мандрапа Небојша Ковач
12. Давид Јокановић ТараМилићевић Драгана Марић Сара Ковач
13. Димитрије Крунић АнђелаМилојевић  Кристина Марић Софија Корол
14. Павле Лучић НиколаМлађеновић Сања Милићевић Бранко Крнета
15. Наталија Миловић ПетарМуратовић Петар Минов Кристина Марић
16. Михајло Миљановић НиколаПологош Анђела Пејовић Максим Милић
17. Алекса Окука НемањаРајковић  Павла Радан Сунчица Милићевић
18. Тара Паликућа ИваРикало Марко Самарџија Анастасија Милошевић
19. Слободан Рајковић АранђелРосандић Павле Спаић Стефан Мулина
20. Андреј Сазонов НикаРутешић Андреј Тадић Радомир Нинковић
21. Душан Сушић ДејанСендић Филип Тадић Кристина Петровић
22. Ирина Ћурић ЛазарЋук Срђан Ћурић Милош Рикало
23. Кристина Црногорац ГеоргинаШишић Анастасија Шакота Саша Самарџић
24.       Борис Секуловић
25.       Михајло Спаравало
26.       Ања Средановић
27.       Вук Ћук
28.        
29.        
30.        
31.        

 

PEТИ РАЗРЕД
Бр. 5-1 5-2 5-3 5-4
1. Немања Вуковић  Андреј Анђушић  Ђорђе Анђушић Марија Бањак
2. ЈованВулетић   МилицаБердовић  Матеј Басор Стефан Буквић
3. Андрија Глоговац МаркоБодирога Стеван Берак Јована Вуковић
4. Анастасија Делић ГабриелБужанин Тамара Вујичић Никола Граховац
5. Виктор Корол ИванаБујаковић Вишња Вуковић Милица Драгић
6. Лука Кусаловић Иван Буквић Емилија Гркавац Анастасија Драпић
7. Матија Куштров НовакВуковић Катарина Давидовић Бранко Драпић
8. Вања  Лојовић ХеленаВучић Мирјана Драпић Урош Дурсун
9. Андреј Лукић Делић Димитрије Ања Ђурић Андреј Ђачић
10. Наташа  Маџар МилошДрашковић Анастасија Ивеља Емилија Зубац
11. Константин Милошевић МилошЂурђевић  Дејан Игњатић Адријана Илић
12. Вукашин Миљковић ОгњенЗиројевић Емилија Јашић Невена Капор
13. Ања  Мишовић АнђелаЗубац Омар Карамехмедовић Ана Килибарда
14. Ања Мумало ПавлеИлић  Срђан Крунић Ђорђе Кешељ
15. Петар Новчић СтрахињаКовач Петар Машић Ена Комненић
16. Моника Пологош МиленаКојовић Ива Миљановић Андреа Крушић
17. Мина Попара МаркоКораћ Матеа Миљановић Стефан Марић
18. Анастасија Поповић МаријаКочовић Јован Пајић Сара Мијановић
19. Анђела Пупић ЈованаКржић Вукашин Петровић Лана Миладиновић
20. Милица Рајковић АндреаКрунић Вук Пикић Андреј Миливојевић
21. Урош Ратковић ТеодораМилошевић Андреј Поповац Сара Милојевић
22. Ирина  Роган АнастасијаОдаловић Андријана Рајковић Данило Ножица
23. Јаков Самарџић Јаков Перишић Глебов Јована Ратковић Ђорђе Петровић
24. Александар Спахић  АлександарПолић Ана Рогановић Катарина Поповић
25. Лазар Тарана МашаПолић Лана Росић Јована Сировина
26. Павле  Хамовић СараРатковић Марија Тешевић Ива Ћосовић
27. Анђела Ћулафић МиљанСалата  Никола Томашевић Павле Ћузулан
28.   Суботић  Миа Андреа Трапарић Данијел Чалак
29.   Емилија Сулавер  Ивана Унковић Николина Чалак
30.   АнаШараба Милицац Чучковић Лука Шишковић
31.   НиколаШишић  Теодора Шкеро Наталија Шушић

 

ШЕСТИ РАЗРЕД
Бр. 6-1 6-2 6-3 6-4 6-5
1. Емилија Бокић УрошАндрић Теодора Бошковић Ива Атељевић Давид Бабић
2. Борис Боро ДраженАнђушић Нађа Буђен Ђорђе Вујадиновић Николина Бјелица
3. Андреј Вукајловић БожидарБјелица Ангелина Вукановић Ивана Влатковић Петра Бркан
4. Невена Вукоје АнђелаБуђен Андреј Ђурић Атанасиа Галанос Хелена Буквић
5. Срђан Вукосав ЛанаБуквић Милош Елаковић Алекса Глушчевић Иван Буха
6. Филип Вучуревић КристинаБулатовић Ива Игњатић Јелена Ди Грано Вук Вуковић
7. Сергеј Јокановић АнђелаБутулија Нађа Јанковић Давид Ђорђић Матеј Вучуревић
8. Игор Кундачина МиркоВуковић Марко Кашиковић Никола Јанковић Нада Гудељ
9. Милош Мандрапа ЛукаВукосав Калина Ковач Лара Јелић Срђан  Дабић
10. Давид Миладиновић РадивојеГлаван Тео Лакић Милош Кулаш Јован  Ђелмо
11. Милана Милишић РаденкаГлаван Јована Лончар Јана Лучић Милијана Зотовић
12. Александра Перишић АнђелијаДучић Марта Миливојевић Павле Љубенко Матија Јањић
13. Божана Петровић НемањаЂерковић Михаил Милинковић Николина Марић Тео  Јерковић
14. Јована Петровић МилошЖивак Никола Милић Милош Маслеша Ана Јововић
15. Данило Прцовић ЕленаИлијић Ђорђе Милићевић Милош Мумало Павле Капор
16. Стефан Пупић ЈеленаЈовановић Јован Ножоца Теодора Мулина Обрад  Ковач
17. Татјана Радовановић КатаринаКовач Талија Попадић Сергеј Новаковић Слађана  Ковач
18. Лука Ракић СофијаКојовић Иван Поповац Николина Поповац Андреј Корол
19. Марија Ратковић НенадКрстовић Лара Пујић Срђан Поповац Елена  Лозо
20. Нађа Ратковић СрђанКуртовић Марија Самарџија Божидар Пртило Ранко Милојевић
21. Ивана Спаић ФилипМариновић Јово Сушић Сара Радмиловић Матеа  Рачић
22. Игор Спаић МихаjлоМедан Алека Тадић Ђорђе Спаић Никола  Роган
23. Миа Спаић РистоПоповац Хелена Танасијевић Анамарија Сикимић Јелена  Стајчић
24. Теодора Спремо ЛукаРатковић Филип Тасовац Николина Стојановић Кристина  Турнић
25. Ксенија Станковић ДавидРуњевац Страхиња Топаловић Алекса Тепић Маја  Шишић
26. НемањаТарана НиколинаСтевовић Настасја Ћоровић Дамјан Чотра Лука  Шупљеглав
27. Андрија Тешановић ЂорђеТомановић Тео Црногорац Филип Чечур  
28. Катарина Чабрило МаринаХамовић Михаило Шишић Алексеј Шаровић  
29.   ЉубишаЧоловић Срђан Шуковић Милица Шараба  
30.     Барбара Шпец    
31     Катарина Шпец    

 

СЕДМИ РАЗРЕД
Бр. 7-1 7-2 7-3 7-4
1. Душан Бердовић Лорена Андрић Емилија Башић Бојан Васковић
2. Јана Булут Марко Анђушић Лука Богдановић Урош Гуровић
3. Милица Вукашиновић Матија Бутулија Марија Бокић Матија Гуровић
4. Немања Вукашиновић Теодора Вераја Марија Брчић Кристијан Дивљан
5. Кристина Грујичић Никола Вујовић Марија Бујаковић Андрија Ђурица
6. Ивана Драшковић Дамјан Готовина Матија Бутулија Николина Кешељ
7. Иван Елез Теодора Гудељ Аљоша Вуковић Лара Кокић
8. Марија Зиројевић Филип Гуровић Јован Вуковић Стефана Корол
9. Неда Зиројевић Елена Ђерић Миленко Ивковић Александар Машић
10. Мирко Игњатић Ирина Јањић Стефанија Пајић Вук Миладиновић
11. ТеодораКовачевић Ана Кењић Лана Кржић Ана Миловић
12. Дамјан Комненовић Аљоша Кусаловић Василије Крстовић Марко Милојевић
13. Александар Краљевић Филип Милинић Јован Крстовић Василије Милутиновић
14. Владимир Лечић Сара Миљковић Андреа Мирдиња Ведран Милутиновић
15. Даница Мандрапа Лана Милошевић Тамара Миш Теодор Мусовић
16. Кристина Марковић Лука Ножица Калина Мрдић Ана Полић
17. Ирина Милошевић Стефан Пејовић Ирена Нинковић Никола Попадић
18. Милан Михић Ђорђе Пејовић Ања Пиштало Анђела Росандић
19. Милица Новчић Емилија Пикић Лана Поповац Хелена Секерез
20. Павле Паликућа Лазар Радан Анастасија Рајковић Сара Спаић
21. Ивана Поповац Матија Роган Анастасија Рикало Андреа Спахић
22. Ана Рајковић Марко Сулавер Ивона Секуловић Ана Тараило
23. Урош  Сарић Јована Турањанин Алекса Средановић Лара Црногорац
24. Дајана Стевовић Момчило Ћаћић Иван Шакотић Софија Кајго
25. Сара Ћоровић Наташа Шошо Бојан Шошо  
26. Мина Ћук Матија Шукић    
27. Душан Бердовић      
28. Јана Булут      
29.        
30.        
31.        

 

ОСМИ РАЗРЕД
Бр. 8-1 8-2 8-3 8-4 8-5
1. Андреа Андрић Николина Амбулија Стефан Бабић Тања Вујовић ЛидијаБердовић
2. Андреј Буквић Андрија Берак Бојана Вукосав Сања Герун ИгорВучинић
3. Дамјан Буквић Клара Бошњак Стеван Драпић Стефан Гудељ ГојкоГавриловић
4. Бошко Вуковић Алекса Вујић Срђан Дрињак Андреј Дивњан НиколаЂерковић
5. Алекса Вулетић Драгана Вукашиновић Сара Зубац Николина Ђедовић ЂорђеЂурић
6. Бошко Вучинић Анђела Главан Алекса Зуровац Анђела Илић ИваКопривица
7. Уна Гудељ Кристина Гуровић Милан Илић Наталија Корол НевенаКуртовић
8. Доротеја Домазет Ђорђе Драговић Јелена Килибарда Вељко Лукета АнђелинаМариновић
9. Милица Зотовић Хелена Ивеља Анђела Лакић Кристина Мијовић ИванаМарић
10. Филип Јокановић Матија Јовановић Јагош Миленић Бојан Милидраговић СавоМарић
11. Марија Климовић Алекса Јокановић Илија Мисита Кристијан Милојевић ДејанМилетић
12. Андреј Козлица Константин Карић Хелена Пејановић Милица Мусић АндријМилошевић
13. Елена Ламбета Никола Кисин Јана Пешут Филип Пиљевић СтефанПоповић
14. Исидора Миљановић Стефан Краљ Габријела Радишић Давид Попара ЛазарПртило
15. Елена Миљковић Татјана Милићевић Сергеј Селимовић Милош Рутешић ЈовоРадан
16. Алекса Нинковић Марија Милошевић  Петар Сировина Анђела Скулић ИвонаРосандић
17. Катарина Попара Игор Мумало Анастасија Спаравало Елена Тохољ ПавлеСпаић
18. Анастасија Радуловић Марко Перишић Анастасија Спахић Марко Чучковић ДорисЋаћић
19. Андрија Рикало Јелена Спаић Василиса Спахић Мирко Шараба АнгелинаСушић
20. Тамара Тадић Ана Станковић Петар Стевић Кристина Шарић СтефанУкропина
21. Наташа Тадић Алекса Сушић Игор Турнић Марија Шкриван МаријаШаговновић
22. Алекса Тодоровић Стефан Шкриван Адријана Чалак Данило Шушић ВасиљШаренац
23. Алекса Шишић Надежда Говедарица     СтојанШишић
24. Никола Шукић Лука Кајго     МирославШкеро
25.          
26.          

 

ДЕВЕТИ РАЗРЕД
Бр. 9-1 9-2 9-3 9-4
1. Благоје Бјелица Андреа Алексић Вања Анђелић Ђорђе Анђелић
2. Сергеј Бјелица Ирина Боро Ангела Бошковић Невена Анђушић
3. Марко Вановић Ема Марија Булајић Марко Брковић Неђељко Анђушић
4. Дарјана Вуковић Радомир Бутулија Елена Говедарица Дамјан Бегенишић
5. Јован Вукоје Иван Вукоје Јелена Драпић Филип Бердовић
6. Филип Вукајловић Алекса Делић Наталија Драшковић Маја Бодирога
7. Вул Вулић Срђан Ковач Страхиња Иванковић Јован Брчић
8. Вељко Готовина Андреа Кусаловић Гојко Јанковић Драган Вукашиновић
9. Вања Дервишевић Јована Мачковић Јована Калајџић Огњен Дабић
10. Јована Ђелмо Лана Милићевић Горан Краљевић Војин Драгумило
11. Анђела Ђурић Стефан Милиша Огњен Куштров Ирена Јовановић
12. Матија Јанковић Владо Милојевић Хелена Лакић Анђела Крушић
13. Ирина  Капор Георгина Милојевић Матеј Пејановић Видак Маљевић
14. Драго Кокотовић Ђорђе Милојевић Катја Перкушић ДАмјан Марић
15. Сара Крунић Огњен Миљановић Клара Петровић Душица Марков
16. Лана Лојовић Данијел Мисита Ања Пујић Матеј Милићевић
17. Ђорђе Мандрапа Дарија Ножица Дражен Пухало Теодора Милићевић
18. Норис Милојевић Елена Оро Драгана Пушара Ивана Миљковић
19. Митар Миљковић Андреа Радовић Петар Ратковић Милица Мишковић
20. Ивана Нинковић Милош Рикало Матеј Рачић Марија Мулина
21. Лука Петковић Ана Росандић Бранко Секуловић Алекса Мусовић
22. Иван Петровић Божидар Росандић Недељко Спаравало Ања Нинковић
23. Бојана Пјанић Божидар Самарџић Андрија Стајић Лука Пљеваљчић
24. Ирина Спајић Ирина Спаић Миља Томашевић Димитрије Поповац
25. Дејан Тодоровић Исидора Спаић Вања Ћосовић Ивана Поповић
26. Сара Томић Алекса Стевовић Лана Ћуртовић Анђела Рудан
27. Иван Ћузулан Маја Тасовац Лара Црногорац Миљан Самарџић
28. Јана Шигуд Никша Шаренац Анђела Шишић Матија Скулић
29.   Стефан Шигуд   Ведран Тијанић
30.       Божо Ћук
31.       Милутин Шкулетић

 

ПОДРУЧНА ОДЈЕЉЕЊА
ПОДРУЧНО ОДЈЕЉЕЊЕ ДРАЖИН ДО
Бр. 1. 2. 3. 4. 5.
1. Немања Краљ Лука Правица Филип Којовић Драган Пртило Ђорђе Којовић
2. Владимир Николић Милош Пртило   Ирина Рудан Милица Краљ
3. Андреј Ћузулан       Елена Правица
4.          
ПОДРУЧНО ОДЈЕЉЕЊЕ ЉУБОМИР
    2. 3. 4. 5.
1.   Јана Бутулија Ђорђе Поповац Милица Бутулија Никола Поповац
2.   Ивана Глоговац     Александар Сорајић
3.   Павле Поповац      
4.          
ПОДРУЧНО ОДЈЕЉЕЊЕ ЛАСТВА
  1. 2. 3. 4. 5.
1. Милош Гобовић Матија Васковић Михаило Бован Дејан Грубач Анастасија Гобовић
2. Андреа Рундић Андријана Грубач Стефан Шакотић Горан Деретић Анђела Грубач
3. Бранко Шегрт Данило Грубач   Милица Каришик Анастасија Драгићевић
4.   Марко Медан     Милена Ждралић
5.         Дамјан Шиљак
           
  6. 7. 8. 9.  
1. Стефан  Бован Миљан Брајић Вања Деретић Тијана Гобовић  
2. Владан Лојпур Анастасија Грубач Кристијан Рундић Димитрије Драгићевић  
3. Драшко Паранос Гојко Деретић Јован Шакотић Анђела Калаба  
4. Марко Рундић Милица Ждралић Тамара Шиљак Дражен Паранос  
5. Ива Шакотић Јово Каришик   Николина Ратковић  
6. Филип Шакотић Веселин Лојпур   Хелена Спаић  
7.   Ивана Медан      
8.   Теа Рундић      
9.   Стеван Спаић      

Препоручујемо:

Дан отворених врата

Укинуто због мјера заштите против вируса корона 

Распоред звоњења

Погледајте распоред звоњења у школи, по смјенама овдје 

Календар образовно васпитног рада

Погледајте календар образовно васпитног рада за текућу школску годину овдје

Дежурство наставника

Дежурство наставника овдје

Издвојено