• Тел/Факс: 059/260-996
  • Е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

РБ.

1-1

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА
   
1. Амбулија Исидора
2. Банђур Дуња
3. Бањак Софија
4. Будинчић Алексеј
5. Вујновић Алекса
6. Вучуревић Милош
7. Голијанин Маша
8. Ђерић Лана
9. Ђогић Лазар
10. Јахура Перо
11. Јокановић Нађа
12. Ковач Ксенија
13. Ковачевић Ивана
14. Кудуз Јана
15. Медан Маја
16. Мијановић Василије
17. Миливојевић Филип
18. Мисита Тамара
19. Нинковић Андрија
20. Павошевић Алекса
21. Петровић Иван
22. Попара Петар
23. Радишић Јана
24. Радовић Лазар
25. Станисављевић Ђорђе
26. Сушић Урош
27. Ћук Стефан
28. Чабрило Нађа
29. Чоловић Анастасија
   

РБ.

1-2

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА
   
1. Вераја Илија
2. Вујиновић Даница
3. Вујић Јован
4. Вукановић Софија
5. Дерикучка Максим
6. Дучић Анђела
7. Ђурић Јован
8. Ђурић Милан
9. Зубац Алекса
10. Игњатић Вук
11. Јакшић Лана
12. Карић Нина
13. Ковач Младен
14. Комненовић Давид
15. Крстовић Павле
16. Миливојевић Андреј
17. Милидраговић Даница
18. Милојевић Калина
19. Минов Теодора
20. Новчић Марија
21. Паликућа Јована
22. Поповић Бојана
23. Пупић Милица
24. Рајковић Јован
25. Рутешић Ђорђе
26. Рутешић Урош
27. Станковић Ирина
28. Фазлагић Харун
   

РБ.

1-3

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА
1. Бајчетић Јаков
2. Буквић Лука
3. Буквић Урош
4. Вучинић Весна
5. Јањић Емилија
6. Јокановић Катарина
7. Комненић Теа
8. КржићБранислав
9. Куљић Лука
10. Лозо Јован
11. Медан Марија
12. Милић Емилија
13. Милић Миа
14. Мучибабић Андрија
15. Перовић Анђела
16. Самарџић Ђорђе
17. Секуловић Аљоша
18. Сетенчић Сара
19. Танасијевић Марија
20. Тасовац Стефан
21. Тепавчевић Татјана
22. Турањанин Теодора
23. Ћосовић Вук
24. Шешлија Тадеј
25. Шешлија Теона
26. Стањевић петар

РБ

1-4.

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА
1. Ђорђић Емилија
2. Шањевић Лана
3. Мискин Ирина
4. Михић Магдалена
5. Ратковић Нина
6. Ратковић Лана
7. Ђелмо Кристина
8. Божић Нада
9. Бокић Теодора
10. Карамехмедовић Итан
11. Гргић Мија
12. Корол Милица
13. Спаић Лана
14. Прцовић Вук
15. Миливојевић Коста
16. Алексић Јован
17. Мумало Марко
18. Дучић Петар
19. Дучић Душан
20. Лакић Вања
21. Бјелица Стефан
22. Перван Ђан
23. Дурсун Огњен
24. ЈерковићАндреј
25. Миљковић Јевто
26. Рајковић Илија
   
2/1 Име ученика:  
1. Анастасија Анђелић  
2. Ана Зиројевић  
3. Андреј Илић  
4. Анђела Кењић  
5. Борис Скочајић  
6. Василије Спахић  
7. Вук Шкеро  
8. Данило Пантовић  
9. Ивана Вучинић  
10. Ивона Оро  
11. Јован Шишић  
12. Лука Анђелић  
13. Марија Вераја  
14. Маријана Тасовац  
15. Марко Миленић  
16. Матеј Брајић  
17. Милана Шупљеглав  
18. Милица Зубац  
19. Милица Лончар  
20. Надја Драпић  
21. Олег Јокановић  
22. Павле Ћоровић  
23. Ристо Јовичевић  
24. Теодора Шакотић  
25. Тијана Мусић  
26. Тијана Хамовић  
27.    
     
     
2-2 Име ученика:  
1. Ана Вукановић  
2. Божена Нинковић  
3. Василије Ђузеловић  
4. Василије Хербез  
5. Видоје Ковачевић  
6. Дејан Краљ  
7. Елена Бердовић  
8. Зарије Миладиновић  
9. Иван Куртовић  
10. Ирина Милошевић  
11. Ирина Прцовић  
12. Јован Маслеша  
13. Лазар Мариновић  
14. Љубомир Грк  
15. Максим Милићевић  
16. Марија Анђушић  
17. Марија Куртовић  
18. Милица Мариновић  
19. Стефан Стевовић  
20. Стојан Марковић  
21. Уна Јеремић  
22. Наила Фазлиновић  
23. Андреа Ћећез  
     
     
2-3 Име ученика:  
1. Матија Дармановић  
2. Ђорђе Јанковић  
3. Лука Ђурић  
4. Марко Грбић  
5. Ђорђе Ковач  
6. Стефан Драгић  
7. Лука Кржић  
8. Виктор Видаковић  
9. Илија Марић  
10. Ристо Магазин  
11 Милица Никитовић  
12. Лена Павићевић  
13. Јана Брњош  
14. Хелена Тохољ  
15. Уна Чучковић  
16. Јана Тешевић  
17. Јана Чалак  
18. Миа Реџо  
19. Дијана Попадић  
20. Тијана Попадић  
21. Андреа Шегрт  
22. Mилица Милошевић  
23. Наталија Милошевић  
     
     
2-4 Име ученика:  
1. Марко Дармановић  
2. Сара Буха  
3. Емилија Буха  
4. Никола Дангубић  
5. Игор Тохољ  
6. Лана Ковач  
7. Милица Миладиновић  
8. Сара Вуковић  
9. Лана Чичковић  
10. Стефан Таминџија  
11. Лука Паовица  
12. Андреј Граховац  
13. Сергеј Крунић  
14. Јован Ножица  
15. Никола Грујичић  
16. Сара Марић  
17. Новак Рогановић  
18. Димитрије Кусаловић  
19 Анђела Турнић  
20. Немања Игњатић  
21. Саша Плавшић  
22. Сара Плавшић  
23. Анастасија Вујичић  
24. Лидија Шошо  
25. Вук Вукоје  
26. Бојана Милановић  
27. Катарина Драпић  
     
     
2-5 Име ученика:  
1. Виктор Ћаћић  
2. Теодор Ћаћић  
3. Иринеј Илић  
4. Вук Ратковић  
5. Вања Вучинић  
6. Иван Мариновић От  
7. Стефан Миладиновић  
8. Андреј Вујичић  
9. Димитрије Милић  
10. Рајко Милошевић  
11. Деана Јегдић  
12. Анастасија Ратковић  
13. Јована Капор  
14. Елена Драговић  
15. Милица Оборина  
16. Наташа Берак  
17. Теа Павошевић  
18. Јелена Поповац  
19. Сара Поповић  
20 Сара Шакотић  
21. Aња Полић  
22 Рада Мусић  
23    
     
     
     
     
     
Р.Б. Одјељењe: 3-1  
Ученик  
 
1 Андрић Балша Влатко  
2 Бодирога Стефан Велибор  
3 Бошковић Андреј Раде  
4 Брборић Софија Михајло  
5 Вукановић Милица Милорад  
6 Грубачић Ана Пеко  
7 Грујичић Ања Новак  
8 Елез Милош Никола  
9 Илић Сергеј Славиша  
10 Јеремић Димитрије Дарко  
11 Јеремић Матеј Тихомир  
12 Јокановић Давид Борислав  
13 Лучић Павле Александар  
14 Мандрапа Лука Милан  
15 Миловић Наталија Радомир  
16 Миљановић Михајло Жељко  
17 Окука Алекса Владо  
18 Паликућа Тара Предраг  
19 Рајковић Слободан Небојша  
20 Сазонов Андреј Владимир  
21 Сушић Душан Горан  
22 Ћурић Ирина Драган  
23 Крунић Димитрије Жељко  
24 Црногорац Христина Томислав  
       
Р.Б. Одјељењe: 3-2    
Ученик    
   
1 Андрић Ирина Миодраг  
2 Антељ Сергеј Зоран  
3 Биберџић Лана Ранко  
4 Бошковић Мирослав Видоје  
5 Буђен Сара Александар  
6 Јеремић Петар Бојан  
7 Капор Даница Ђорђе  
8 Којовић Ксенија Коста  
9 Краљ Марко Драган  
10 Шишић Георгина Славко  
11 Милинић Иван Перица  
12 Милићевић Николина Предраг  
13 Милићевић Тара Новица  
14 Милојевић Анђела Анђелко  
15 Муратовић Петар Далибор  
16 Пологош Никола Зоран  
17 Рајковић Немања Велибор  
18 Рикало Ива Небојша  
19 Росандић Аранђел Далибор  
20 Рутешић Ника Борис  
21 Млађеновић Никола Жељко  
22 Ћук Лазар Лука  
23 Марија Бачкарева Михаил  
24 Дејан Сендић Един  
       
Р.Б. Одјељењe: 3-3    
Ученик    
име оца  
1 Алексић Катарина Алекса  
2 Амбулија Теодора Мирослав  
3 Ђогић Лука Велибор  
4 Вуковић Андрија Јагода  
5 Гуровић Лука Васо  
6 Кљунак Милица Гојко  
7 Кораћ Вељко Радојица  
8 Краљевић Стефан Миодраг  
9 Мандрапа Јована Раденко  
10 Марић Драгана Дражен  
11 Милићевић Сања Синиша  
12 Минов Петар Драган  
13 Пејовић Анђела Славко  
14 Перић Симон Дејан  
15 Радан Павла Раденко  
16 Самарџија Марко Бранко  
17 Спаић Павле Александар  
18 Тадић Андреј Јово  
19 Тадић Филип Јово  
20 Ћурић Срђан Небојша  
21 Шакота Анастасија Борис  
22 Kристина Марић Зоран  
23      
       
       
Р.Б. Одјељењe: 3-4    
Ученик    
име оца  
1 Брчић Аћим Драган  
2 Видачић Дарко Дражен  
3 Вулић Василије Драган  
4 Галанос Урош Аристид  
5 Глуховић Иван Борис  
6 Добранић Бошко Милан  
7 Ђелмо Урош Зоран  
8 Ђурица Ања Велибор  
9 Зечевић Арсеније Александар  
10 Ивковић Павле Милан  
11 Ковач Небојша Александар  
12 Ковач Сара Михајло  
13 Корол Софија Миленко  
14 Крнета Бранко Александар  
15 Марић Кристина Душан  
16 Милић Максим Александар  
17 Милићевић Сунчица Славиша  
18 Милошевић Анастасија Бојан  
19 Стефан Мулина Радомир  
20 Нинковић Радомир Мирко  
21 Петровић Кристина Данило  
22 Рикало Милош Слободан  
23 Самарџић Саша Милан  
24 Секуловић Борис Дејан  
25 Спаравало Михајло Владислав  
26 Средановић Ања Александар  
27 Ћук Вук Томислав  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 4-1  
Ученик  
 
1 Вулетић Јован  
2 Вуковић Немања  
3 Глоговац Андрија  
4 Делић Анастасија  
5 Корол Виктор  
6 Кусаловић Лука  
7 Куштров Матија  
8 Лојовић Вања  
9 Лукић Андреј  
10 Маџар Наташа  
11 Милићевић Ана  
12 Милошевић Константин  
13 Миљковић Вукашин  
14 Мишовић Ања  
15 Мумало Ања  
16 Новчић Петар  
17 Петровић Ђорђе  
18 Пологош Моника  
19 Попара Мина  
20 Поповић Анастасија  
21 Пупић Анђела  
22 Рајковић Милица  
23 Ратковић Урош  
24 Роган Ирина  
25 Самарџић Јаков  
26 Спахић Александар  
27 Тарана Лазар  
28 Ћулафић Анђела  
29 Хамовић Павле  
       
Р.Б. Одјељењe: 4-2  
Ученик  
 
1 Анђушић Андреј  
2 Бердовић Милица  
3 Бодирога Марко  
4 Бужанин Габријел  
5 Бујаковић Ивана  
6 Буквић Иван  
7 Вуковић Новак  
8 Вучић Хелена  
9 Делић Димитрије  
10 Драшковић Милош  
11 Ђурђевић Милош  
12 Илић Павле  
13 Ковач Страхиња  
14 Којовић Милена  
15 Суботић Миа    
16 Кораћ Марко  
17 Кочовић Марија  
18 Кржић Јованка  
19 Крунић Андреа  
20 Милошевић Теодора  
21 Одаловић Анастасија  
22 Ратковић Сара  
23 Салата Миљан  
24 Сулавер Емилија  
25 Шишић Никола  
26 Шараба Ана  
27 Перишић Глебов             Јаков  
28 Зиројевић                          Огњен  
29 Полић                                 Александар  
30 Полић                                 Маша  
31    
       
Р.Б. Одјељењe: 4-3  
Ученик  
 
1 Анђушић Ђорђе  
2 Басор Матеј  
3 Берак Стефан  
4 Вујичић Тамара  
5 Вуковић Вишња  
6 Гркавац Емилија  
7 Давидовић Катарина  
8 Драпић Мирјана  
9 Ђурић Ања  
10 Ивеља Анастасија  
11 Игњатић Дејан  
12 Јашић Емилија  
13 Комненовић Данило  
14 Крунић Срђан  
15 Машић Петар  
16 Миљановић Матеа  
17 Миљановић Ива  
18 Петровић Вукашин  
19 Пикић Вук  
20 Поповац Андреј  
21 Рајковић Андријана  
22 Ратковић Јована  
23 Рогановић Ана  
24 Росић Лана  
25 Тешевић Марија  
26 Томашевић Никола  
27 Трапарић Андреа  
28 Унковић Ивана  
29 Чучковић Милица  
30 Шкеро                                 Теодора  
31 Карамехмедовић           Омар  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 4-4  
Ученик  
 
1 Бањак Марија  
2 Буквић Стефан  
3 Вуковић Јована  
4 Граховац Никола  
5 Драгић Милица  
6 Драпић Анастасија  
7 Драпић Бранко  
8 Дурсун Урош  
9 Ђачић Андреј  
10 Зубац Емилија  
11 Илић Адријана  
12 Капор Невена  
13 Кешељ Ђорђе  
14 Килибарда Ана  
15 Комненић Ена  
16 Крушић Андреа  
17 Марић Стефан  
18 Мијановић Сара  
19 Миладиновић Лана  
20 Миливојевић Андреј  
21 Милојевић Сара  
22 Ножица Данило  
23 Поповић Катарина  
24 Сировина Јована  
25 Ћосовић Ива  
26 Ћузулан Павле  
27 Чалак Николина  
28 Чалак Данијел  
29 Шишковић Лука  
30 Шушић Наталија  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 5-1  
Ученик  
 
1 Бокић Емилија  
2 Боро Борис  
3 Вукајловић Андреј  
4 Вукоје Невена  
5 Вукосав Срђан  
6 Вучуревић Филип  
7 Јокановић Сергеј  
8 Кундачина Игор  
9 Мандрапа Милош  
10 Миладиновић Давид  
11 Милишић Милана  
12 Перишић Александра  
13 Перић Теодор  
14 Петровић Јована  
15 Петровић Божана  
16 Прцовић Данило  
17 Пупић Стефан  
18 Радовановић Татјана  
19 Ракић Лука  
20 Ратковић Нађа  
21 Ратковић Марија  
22 Спаић Игор  
23 Спаић Миа  
24 Спаић Ивана  
25 Спремо Теодора  
26 Станковић Ксенија  
27 Тарана Немања  
28 Тешановић Андрија  
29 Чабрило Катарина  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 5-2  
Ученик  
 
1 Андрић Урош  
2 Анђушић Дражен  
3 Бјелица Божидар  
4 Буђен Анђела  
5 Буквић Лана  
6 Булатовић Кристина  
7 Чоловић Љубиша  
8 Вуковић Мирко  
9 Вукосав Лука  
10 Главан Радивоје  
11 Главан Раденка  
12 Дучић Анђелија  
13 Ђерковић Немања  
14 Живак Милош  
15 Илијић Елена  
16 Јовановић Јелена  
17 Ковач Катарина  
18 Којовић Софија  
19 Крстовић Ненад  
20 Куртовић Срђан  
21 Мариновић Филип  
22 Медан Михаjло  
23 Поповац Ристо  
24 Ратковић Лука  
25 Стевовић Николина  
26 Томановић Ђорђе  
27 Хамовић Марина  
28      
       
       
Р.Б. Одјељењe: 5-3  
Ученик  
 
1 Бошковић Теодора  
2 Буђен Нађа  
3 Ђурић Андреј  
4 Елаковић Милош  
5 Игњатић Ива  
6 Јанковић Нађа  
7 Кашиковић Марко  
8 Ковач Калина  
9 Лакић Тео  
10 Лончар Јована  
11 Миливојевић Марта  
12 Милинковић Михаил  
13 Милић Никола  
14 Милићевић Ђорђе  
15 Ножица Јован  
16 Попадић Талија  
17 Поповац Иван  
18 Самарџија Марија  
19 Сушић Јово  
20 Тадић Алекса  
21 Танасијевић Хелена  
22 Тасовац Филип  
23 Топаловић Страхиња  
24 Ћоровић Настасија  
25 Црногорац Тео  
26 Шишић Михаило  
27 Шпец Барбара  
28 Шпец Катарина  
29 Шуковић Срђан  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 5-4  
Ученик  
 
1 Аидарова Ала  
2 Атељевић Ива  
3 Влатковић Ивана  
4 Вујадиновић Ђорђе  
5 Вукановић Ангелина  
6 Галанос Атанасија  
7 Ђорђић Давид  
8 Јелић Лара  
9 Јеремић Данијела  
10 Јокановић Никола  
11 Лучић Јана  
12 Љубенко Павле  
13 Маслеша Милош  
14 Мулина Теодора  
15 Мумало Милош  
16 Новаковић Сергеј  
17 Поповац Срђан  
18 Пујић Лара  
19 Радмиловић Сара  
20 Сикимић Анамарија  
21 Спаић Ђорђе  
22 Стојановић Николина  
23 Тепић Алекса  
24 Чечур Филип  
25 Чотра Дамјан  
26 Шараба Милица  
27 Шаровић Алексеј  
28 Ди Грано Јелена  
29 Глушчевић Алекса  
       
Р.Б. Одјељењe: 5-5  
Ученик  
 
1 Бабић Давид  
2 Буквић Хелена  
3 Буха Иван  
4 Вуковић Вук  
5 Вучуревић Матеј  
6 Гудељ Нада  
7 Дабић Срђан  
8 Зотовић Милијана  
9 Јањић Матија  
10 Јерковић Тео  
11 Јововић Ана  
12 Капор Павле  
13 Ковач Обрад  
14 Ковач Слађана  
15 Корол Андреј  
16 Лозо Елена  
17 Милојевић Ранко  
18 Радовић Лена  
19 Рачић Матеа  
20 Роган Никола  
21 Стајчић Дајана  
22 Турнић Кристина  
23 Шишић Маја  
24 Шупљеглав Лука  
25 Бјелица Николина  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 6-1  
Ученик  
 
1 Бердовић Душан  
2 Булут Јана  
3 Вукашиновић Милица  
4 Вукашиновић Немања  
5 Грујичић Кристина  
6 Драшковић Ивана  
7 Ђелмо Јован  
8 Елез Иван  
9 Зиројевић Марија  
10 Зиројевић Неда  
11 Игњатић Мирко  
12 Ковачевић Теодора  
13 Комненовић Дамјан  
14 Краљевић Александар  
15 Лечић Владимир  
16 Мандрапа Даница  
17 Марковић Кристина  
18 Милошевић Ирина  
19 Михић Милан  
20 Новчић Милица  
21 Паликућа Павле  
22 Поповац Ивана  
23 Правица Стефан  
24 Рајковић Ана  
25 Руњевац Давид  
26 Сарић Урош  
27 Стевовић Дајана  
28 Ћоровић Сара  
29 Ћук Мина  
30 Шегрт Петар  
31 Шкриван Огњен  
       
Р.Б. Одјељењe: 6-2  
Ученик  
 
1 Андрић Лорена  
2 Анђушић Марко  
3 Јањић Ирина  
3 Бутулија Матија  
4 Вераја Теодора  
5 Вујовић Никола  
6 Готовина Дамјан  
7 Гудељ Теодора  
8 Гуровић Филип  
9 Ђерић Елена  
10 Кењић Ана  
11 Кусаловић Аљоша  
12 Милинић Филип  
13 Миљковић Сара  
14 Мишовић Лана  
15 Ножица Лука  
16 Пејовић Стефан  
17 Пејовић Ђорђе  
18 Пикић Емилија  
19 Радан Лазар  
20 Роган Матија  
21 Сулавер Марко  
22 Турањанин Јована  
23 Ћаћић Момчило  
24 Шошо Наташа  
26 Шукић Матија  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 6-3  
Ученик  
 
1 Башић Емилија  
2 Бокић Марија  
3 Брчић Марија  
4 Бујаковић Марија  
5 Бутулија Матија  
6 Вуковић Аљоша  
7 Вуковић Јован  
8 Ивковић Миленко  
9 Богдановић Лука  
10 Кржић Лана  
11 Крстовић Василије  
12 Крстовић Јован  
13 Мирдиња Андреа  
14 Миш Тамара  
15 Мрдић Калина  
16 Нинковић Ирена  
17 Пиштало Ања  
18 Поповац Лана  
19 Рајковић Анастасија  
20 Рикало Анастасија  
21 Секуловић Ивона  
22 Средановић Алекса  
23 Шакотић Иван  
24 Шошо Бојан  
25      
       
Р.Б. Одјељењe: 6-4  
Ученик  
 
1 Гуровић Урош  
2 Гуровић Матија  
3 Дивљан Кристијан  
4 Ђурица Андрија  
5 Кешељ Николина  
6 Кокић Лара  
7 Црногорац Лара  
8 Корол Стефана  
9 Машић Александар  
10 Миладиновић Вук  
11 Миловић Ана  
12 Милојевић Марко  
13 Милутиновић Василије  
14 Милутиновић Ведран  
15 Мусовић Теодор  
16 Попадић Никола  
17 Росандић Анђела  
18 Секерез Хелена  
19 Спаић Сара  
20 Полић Ана  
21 Спахић Андреа  
22 Тараило Ана  
23 Васковић Бојан  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 7-1  
Ученик  
 
1 Андрић Андреа  
2 Буквић Андреј  
3 Буквић Дамјан  
4 Вуковић Бошко  
5 Вулетић Алекса  
6 Вучинић Бошко  
7 Гудељ Уна  
8 Домазет Доротеја  
9 Зотовић Милица  
10 Јокановић Филип  
11 Климовић Марија  
12 Козлица Андреј  
13 Ламбета Елена  
14 Миљановић Исидора  
15 Миљковић Елена  
16 Попара Катарина  
17 Радуловић Анастасија  
18 Рикало Андрија  
19 Тадић Тамара  
20 Тадић Наташа  
21 Тодоровић Алекса  
22 Шишић Алекса  
23 Шукић Никола  
24      
       
       
       
       
Р.Б. Одјељењe: 7-2  
Ученик  
 
1 Амбулија Николина  
2 Берак Андрија  
3 Бошњак Клара  
4 Вујић Алекса  
5 Вукашиновић Драгана  
6 Главан Анђела  
7 Гуровић Кристина  
8 Драговић Ђорђе  
9 Ивеља Хелена  
10 Јовановић Матија  
11 Јокановић Алекса  
12 Карић Константин  
13 Кисин Никола  
14 Краљ Стефан  
15 Милићевић Татјана  
16 Милошевић Марија  
17 Мумало Игор  
18 Перишић Марко  
19 Спаић Јелена  
20 Станковић Ана  
21 Сушић Алекса  
22 Шкриван Стефан  
23      
       
Р.Б. Одјељењe: 7-3  
Ученик  
 
1 Бабић Стефан  
2 Вукосав Бојана  
3 Драпић Стеван  
4 Дрињак Срђан  
5 Зубац Сара  
6 Зуровац Алекса  
7 Илић Милан  
8 Килибарда Јелена  
9 Лакић Анђела  
10 Миленић Јагош  
11 Мисита Илија  
12 Пејановић Хелена  
13 Пешут Јана  
14 Радишић Габријела  
15 Селимовић Сергеј  
16 Сировина Петар  
17 Спаравало Анастасија  
18 Спахић Анастасија  
19 Спахић Василиса  
20 Стевић Петар  
21 Чалак Адријана  
22 Спаић Александар  
23 Турнић Игор  
24      
       
       
       
       
Р.Б. Одјељењe: 7-4  
Ученик  
 
1 Вујовић Тања  
2 Герун Сања  
3 Гудељ Стефан  
4 Дивљан Андреј  
5 Ђедовић Николина  
6 Илић Анђела  
7 Корол Наталија  
8 Лукета Вељко  
9 Мијовић Кристина  
10 Милидраговић Бојан  
11 Милојевић Кристина  
12 Мусић Милица  
13 Нинковић Алекса  
14 Пиљевић Филип  
15 Попара Давид  
16 Рутешић Милош  
17 Скулић Анђела  
18 Тохољ Елена  
19 Чучковић Марко  
20 Шараба Мирко  
21 Шарић Кристина  
22 Шушић Данило  
23 Шкриван Марија  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 7-5  
Ученик  
 
1 Бердовић Лидија  
2 Вучинић Игор  
3 Гавриловић Гојко  
4 Ђерковић Никола  
5 Ђурић Ђорђе  
6 Копривица Ива  
7 Куртовић Невена  
8 Мариновић                         Анђелина  
9 Марић Ивана  
10 Марић Саво  
11 Милетић Дејан  
12 Милошевић Андриј  
13 Поповић Стефан  
14 Пртило Лазар  
15 Радан Јово  
16 Росандић Ивона  
17 Шкеро Мирослав  
18 Сушић Ангелина  
19 Ћаћић Дорис  
20 Укропина Стефан  
21 Шаговновић Марија  
22 Шаренац Васиљ  
23 Шишић Стојан  
24      
       
       
       
       
Р.Б. Одјељењe: 8-1  
Ученик  
 
1 Бјелица Сергеј  
2 Бјелица Благоје  
3 Вановић Марко  
4 Вукајловић Филип  
5 Вуковић Дарјана  
6 Вукоје Јован  
7 Вулић Вук  
8 Готовина Вељко  
9 Дервишевић Вања  
10 Ђелмо Јована  
11 Ђурић Анђела  
12 Јанковић Матија  
13 Капор Ирина  
14 Кокотовић Драго  
15 Крунић Сара  
16 Лојовић Лана  
17 Мандрапа Ђорђе  
18 Миладиновић Милица  
19 Милојевић Норис  
20 Миљковић Игор  
21 Миљковић Митар  
22 Нинковић Ивана  
23 Петковић Лука  
24 Петровић Иван  
25 Пјанић Бојана  
26 Спаић Ирина  
27 Тодоровић Дејан  
28 Томић Сара  
29 Ћузулан Иван  
30 Шигуд Јана  
       
       
       
Р.Б. Одјељењe: 8-2  
Ученик  
 
1 Алексић Андреа  
2 Боро Ирина  
3 Булајић Ема-Марија  
4 Бутулија Радомир  
5 Вукоје Иван  
6 Делић Алекса  
7 Ковач Срђан  
8 Кусаловић Андреа  
9 Мачковић Јована  
10 Милићевић Лана  
11 Милиша Стефан  
12 Милојевић Владо  
13 Милојевић Георгина  
14 Милојевић Ђорђе  
15 Миљановић Огњен  
16 Мисита Данијел  
17 Ножица Дарија  
18 Оро Елена  
19 Радовић Андреа  
20 Рикало Милош  
21 Росандић Ана  
22 Росандић Божидар  
23 Самарџић Божидар  
24 Спаић Ирина  
25 Спаић Исидора  
26 Стевовић Алекса  
27 Тасовац Маја  
28 Шаренац Никша  
29 Шигуд Стефан  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 8-3  
Ученик  
 
1 Анђелић Вања  
2 Бошковић Анђела  
3 Брковић Марко  
4 Говедарица Елена  
5 Драпић Јелена  
6 Драшковић Наташа  
7 Иванковић Страхиња  
8 Јанковић Гојко  
9 Калајџић Јована  
10 Краљевић Горан  
11 Куштров Огњен  
12 Лакић Хелена  
13 Пејановић Матеј  
14 Перкушић Катја  
15 Петровић Клара  
16 Пујић Ања  
17 Пухало Дражен  
18 Пушара Драгана  
19 Ратковић Петар  
20 Рачић Матеј  
21 Секуловић Бранко  
22 Спаравало Недељко  
23 Стајић Андрија  
24 Томашевић Миља  
25 Ћосовић Вања  
26 Ћуртовић Лана  
27 Црногорац Лара  
28 Шишић Анђела  
29      
Р.Б. Одјељењe: 8-4  
Ученик  
 
1 Ађушић Невена  
2 Анђелић Ђорђе  
3 Анђушић Неђо  
4 Бегенишић Дамјан  
5 Бердовић Филип  
6 Бодирога Маја  
7 Брчић Јован  
8 Вукашиновић Драган  
9 Дабић Огњен  
10 Јовановић Ирена  
11 Крушић Анђела  
12 Маљевић Видак  
13 Марић Дамјан  
14 Марков Душица  
15 Милићевић Матеј  
16 Милојевић Теодора  
17 Миљковић Ивана  
18 Мишковић Милица  
19 Мулина Марија  
20 Мусовић Алекса  
21 Нинковић Ања  
22 Пљеваљчић Лука  
23 Поповац Димитрије  
24 Поповић Ивана  
25 Рудан Анђела  
26 Самарџић Миљан  
27 Скулић Матија  
28 Тијанић Ведран  
29 Ћук Божо  
30 Шкулетић Милутин  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 9-1  
Ученик  
 
1 Анђелић Урош  
2 Антић Анђела  
3 Буђен Нина  
4 Бутулија Крсто  
5 Вујовић Огњен  
6 Вулић Анђела  
7 Гудељ Миња  
8 Дурсун Сара  
9 Илијић Вељко  
10 Јанковић Александар  
11 Јегдић Дејан  
12 Килибарда Теодора  
13 Ковач Дамјан  
14 Корол Дамјан  
15 Косић Јован  
16 Крунић Алекса  
17 Маја Радишић  
18 Мијановић Марко  
19 Миловић Анђела  
20 Мулина Филип  
21 Мумало Саша  
22 Пантић Милица  
23 Пејовић Исидора  
24 Петковић Андрија  
25 Поповац Никола  
26 Пртило Емилија  
27 Радан Ивана  
28 Старовић Маја  
29 Ћоровић Александар  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 9-2  
Ученик  
 
1 Амбулија Василије  
2 Бакотић Лидија  
3 Бекан Стефан  
4 Брњош Анђела  
5 Булајић Матео  
6 Говедарица Марија  
7 Гуровић Марија  
8 Елез Војислав  
9 Зиројевић Ања  
10 Јокановић Лазар  
11 Кокошар Даница  
12 Краљевић Јелена  
13 Крунић Лука  
14 Милановић Тијана  
15 Милинић Стефан  
16 Милојевић Стефан  
17 Милошевић Марија  
18 Мирдиња Марко  
19 Мумало Ана  
20 Петијевић Лука  
21 Петковић Андреј  
22 Пикић Милан  
23 Поповић Јелена  
24 Рајковић Димитрије  
25 Рачић Лука  
26 Секуловић Милана  
27 Уљаревић Срђан  
28 Чоловић Анђела  
29      
       
Р.Б. Одјељењe: 9-3  
Ученик  
 
1 Башић Стефан  
2 Бркан Дајана  
3 Бркан Радован  
4 Видаковић Светлана  
5 Вучуревић Мина  
6 Ђерић Аријана  
7 Ђерковић Јелена  
8 Зиројевић Милица  
9 Ковач Андрија  
10 Кусаловић Ана  
11 Ламбета Василије  
12 Марић Јован  
13 Медан Сања  
14 Миловановић Ђорђе  
15 Новчић Сара  
16 Ножица Анастасија  
17 Паликућа Ђорђе  
18 Пантовић Алекса  
19 Пејановић Петар  
20 Покрајчић Невена  
21 Пологош Ивана  
22 Пудар Бориша  
23 Рајковић Анђела  
24 Самарџић Јана  
25 Ћосовић Јована  
26 Хрњез Данијел  
27 Чичковић Николина  
28 Чоловић Анђела  
29 Шишковић Марија  
       
       
Р.Б. Одјељењe: 9-4  
Ученик  
 
1 Бојанић Ђорђе  
2 Бокић Лука  
3 Брчић Анастасија  
4 Вујовић Стефан  
5 Вукоје Стефан  
6 Делић Михаило  
7 Зеленовић Марија  
8 Ијачић Бојан  
9 Кљајић Теодора  
10 Којовић Андрија  
11 Косјерина Славко  
12 Лечић Божо  
13 Мијановић Владимир  
14 Мијановић Сара  
15 Милошевић Јована  
16 Миш Данијела  
17 Перишић Алекса  
18 Поповић Живко  
19 Радовановић Мато  
20 Сарић Огњен  
21 Сердар Анђела  
22 Стијачић Николина  
23 Тадић Анђела  
24 Таминџија Ана  
25 Тодоровић Наталија  
26 Турањанин Милица  
27 Ћурчић Алекса  
28 Чабрило Срђан  
29 Шањевић Матија  
30 Шањевић Славко  
31 Шкриван Димитрије  
32 Шуковић Марко  
       
   
         

ПО Ластва

  1 По Ластва Име родитеља
1 Андријана Грубач Лазар
2 Марко Медан Милутин
3 Матија Васковић Зоран
4 Данило Грубач Зоран
Ластва 2 Име ученика: Име родитеља:  
1 Стефан Шакотић Млађен  
2 Михајло Бован Никола  
       
       
Р.Б. Ластва 3  
Ученик  
 
1 Дејан Грубач  
2 Горан Деретић  
3 Милица Каришик  
       
Р.Б. Ластва 4  
Ученик  
 
1 Дамјан Шиљак    
2

Анастасија Гобовић

 
3 Анастасија Драгићевић    
4 Милена Ждралић  
5 Анђела Грубач  
       
       
       
       
Р.Б. Ластва 5  
Ученик  
 
1 Бован Стефан  
2 Лојпур Владан  
3 Паранос Драшко  
4 Рундић Марко  
5 Шакотић Филип  
6 Шакотић Ива  
       
Р.Б. Ластва 6  
Ученик  
 
1 Брајић Миљан  
2 Грубач Анастасија  
3