Посљедњег радног дана у фебруару завршена су преостала школска такмичења: из српског језика, историје и француског језика.

    Наставница руског језика Галина Бокић провела је такмичење ученика у одјељењу 9-4 , једином одјељењу 9. разреда у нашем граду у коме ученици уче руски као други страни језик.

     У оквиру пројекта „Ја грађанин“, који је саставни дио наставе предмета демократија и људска права, у нашој школи је 25. фебруара 2020. године одржано школско такмичење на коме су учествовала одјељења 6. разреда.

     У суботу, 22.2.2020. године у нашој школи је одржано градско такмичење из математике. Такмичењу је приступило 30 ученика 7, 8. и 9. разреда из требињских основних школа.
Најбоље резултате постигли су: